Bu Kurumsal Yasal Koşullar ("Koşullar"), Bigines ("Bigines", "şirket", "biz" veya "bizim") tarafından sunulan hizmetlerin kullanımı için geçerlidir. Bu Koşulları kabul ederek, web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar ("siz" veya "kullanıcılar") olarak, aşağıdaki şartları ve koşulları kabul etmiş olursunuz.

Hizmetlerin Kullanımı
Bigines tarafından sunulan hizmetleri kullanmak için, kullanıcıların 18 yaşından büyük olmaları ve yasal olarak yetkin olmaları gerekmektedir. Hizmetlerimizi kullanarak, kullanıcılar aşağıdaki hususları kabul etmiş olurlar:
Hizmetlerimizi yalnızca yasal amaçlar için kullanacaklarını ve yasalara uygun olarak hareket edeceklerini kabul ederler. Hizmetlerimizi kötüye kullanmayacaklarını, başkalarının haklarını ihlal etmeyeceklerini ve hizmetlerimizin güvenliğini tehlikeye atmayacaklarını kabul ederler.

Sorumluluk Reddi
Bigines, web sitesi üzerinde sunulan hizmetlerin kesintisiz, hatasız veya güvenli olduğunu garanti etmez. Web sitesinin kullanımıyla ilgili olarak ortaya çıkan herhangi bir sorun veya kayıptan dolayı Bigines sorumlu tutulamaz.

Fikri Mülkiyet Hakları
Web sitesinde ve hizmetlerde bulunan tüm içerik ve materyaller Bigines'e aittir ve uluslararası telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları tarafından korunmaktadır. Bu içerik ve materyalleri izinsiz olarak kopyalamak, çoğaltmak veya dağıtmak yasaktır.

Değişiklikler ve Güncellemeler
Bu Koşullar, zaman zaman güncellenebilir. Herhangi bir güncelleme durumunda, değişikliklerin web sitemizde yayınlanacağını ve geçerlilik kazanacağını belirtmek isteriz.
Bu Yasal Koşullar hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bize ulaşın.